Проекти будинків та котеджів

Будинок як втілення мрії в реальність

Що б не відбувалося у Вашому житті, прямо зараз, в цю саму хвилину, Ви - щаслива людина. Ви прийняли рішення побудувати свій власний будинок в межах міста або за містом. Напевно, Ви вже десятки разів уявляли своє нове життя в будинку, яким Ви пишаєтесь, в якому продумані дрібниці створюють досконалість, де можна відпочити від повсякденної метушні міста. Немає нічого неможливого: просто дійте!

Проектування будинків: різні види послуг від Qproject

1. Серед готових проектів будинків та котеджів від Qproject Ви обов’язково знайдете той проект невеликого будинку, який в повній мірі буде відповідати всім заданим параметрам. У нас завжди є, що Вам запропонувати. Оригінальні дизайнерські архітектурні будови різних стилів, аналогів яких немає на жодному сайті. Каталог авторських готових проектів будинків від Qproject зможе задовольнити навіть самих наших вимогливих клієнтів.

2. Якщо серед тисячі типових проектів Ви не побачили СВІЙ будинок, Вам краще скористатися спеціальною послугою і замовити індивідуальне проектування. Індивідуальне проектування будинку - це завжди шанс створити 100% ексклюзивне архітектурне творіння. Наше архітектурне бюро допоможе Вам врахувати всі цікаві ідеї та рішення в одному проекті.

3. Також, у Вас завжди є можливість в нашому архітектурному бюро вибрати пакет додаткових послуг до типового готового проекту будинку, за допомогою яких ми максимально адаптуємо котедж під Ваші особливі побажання. Іноді внесення змін до типового проекту і є оптимальним рішенням.

Дізнайтеся про п'ять переваг роботи з Qproject:

- Ви економите свій час.

Отримати проект недорогого будинку в визначений термін - це просто і доступно! В середньому, підготовка документів при купівлі типового готового проекту котеджу становить від 3-х робочих днів. Якщо мова йде про індивідуальне проектування котеджів під Ваші особливі вимоги, ми обговорюємо терміни в індивідуальному порядку. Наше завдання - гарантувати своєчасну видачу проекту.

- Ви отримуєте якісний пакет проектної документації.

Наш рівень деталізації готових проектів будинків істотно полегшує процес будівництва. Будьте впевнені в тому, що з нами Ви отримуєте проект будинку, документація якого повністю відповідає чинним ГОСТам і ДБНам. Ми визначаємо оптимальний набір матеріалів в проекті, що дає можливість зробити будівництво більш економічним.

- Ви працюєте з командою професіоналів.

Співробітники нашого архітектурного бюро з більш ніж 10-ти річним досвідом роботи в проектуванні є майстрами своєї справи. Вивчаючи інновації та технології розвитку на ринку приватної нерухомості, ми безперервно вдосконалюємося. Придбайте проект будинку від Qproject і отримайте результат, який перевершить Ваші очікування.

- Ви отримуєте супровід до закінчення будівництва.

Наше завдання не закінчується видачею готового або індивідуального проекту котеджу. Ми дбаємо про репутацію і несемо відповідальність за кінцевий результат. На будь-якому етапі, в разі виникнення питань, - завжди звертайтеся і ми оперативно наддамо кваліфіковану допомогу.

- Ви вибираєте надійну компанію на ринку.

На сьогодні за нашими проектами житлових будинків побудовано понад 20 котеджів в місті та за містом по всій Україні. Ми дбаємо про свою репутацію. Звернувшись до Qproject, задоволені клієнти рекомендують нас у своєму оточенні.

Все, що ми робимо "народжується" за принципом: я б і сам із задоволенням оселився в цьому будинку. Це довга й кропітка праця, якою ми по праву пишаємося. Замовляйте проект будинку в Qproject і ми докладемо максимум зусиль, щоб Ви залишилися задоволені нашою роботою.