Пакет документів «Дозвіл на будівництво»

Будівельний паспорт на будинок зображенняПісля придбання земельної ділянки та вибору проекту, настає один з важливих моментів - отримання дозволу на будівництво. Щоб захистити Вас від зайвих бюрократичних питань, заощадити час та гроші, а також істотно спростити процес узгодження, компанія Qproject пропонує послугу «Дозвіл на будівництво».

Ми розробимо для Вас пакет документів «Ескізи намірів забудови», який включає в себе:
• ескізну частину архітектури будинку (плани поверхів, розрізи та фасади майбутньої будівлі);
• схему забудови земельної ділянки М1:500 (посадка будинку на ділянку із зазначенням всіх додаткових споруд - септик, свердловина, господарський блок та інші).

Давайте розглянемо, яка загальна Процедура отримання дозволу на будівництво (оформлення будівельного паспорта):

1. Вам необхідно підготувати наступний пакет документів:
1.1 Копія, завірена в установленому порядку на право власності на земельну ділянку.
1.2 «Ескізи намірів забудови».

2. Вищевказані документи потрібно подати в місцеві органи архітектури району, міста, села (сільрада). Якщо подані документи не викликають запитання та відповідають стандартам - відділ архітектури видасть будівельний паспорт Вашого об'єкту в строк, встановлений законодавством.

3. На підставі отриманого будівельного паспорта Вам потрібно заповнити повідомлення про початок будівельних робіт та відправити його на реєстрацію в Державну архітектурно-будівельну інспекцію (ДАБІ).

На замітку! З моменту відправки такого повідомлення Ви можете починати будівельні роботи на ділянці.

Як бачимо, правильно підготовлений пакет документів «Ескізи намірів забудови» лежить в основі швидкого та легкого оформлення будівельного паспорта. У цьому питанні Ви сміливо можете довіритися професіоналам Qproject.

Ціна: 2000 грн.