Індивідуальне проектування будинків та котеджів

Індивідуальний проект - шанс створити СВІЙ будинок

Часто, навіть серед сотень унікальних проектів будинків, так і не знаходиться той самий. У кожному плані є своя родзинка, але щось зупиняє. Або Ви знайшли окремі елементи вподобані Вам в різних готових проектах і хочете все врахувати в одному. А може у Вас вже давно є зображення ідеального будинку в певному архітектурному стилі, який Ви завжди мріяли побудувати. У всіх цих випадках, замовити індивідуальне проектування будинку - шанс створити щось зовсім незвичайне або ж поєднати кілька цікавих архітектурних рішень в одному проекті.

Що Ви отримаєте при замовленні індивідуального проекту від Qproject?

1. Ви замовляєте проект за оптимальною ціною.

Наша ціна індивідуального проектування Вас приємно здивує. З нами все просто та прозоро. Ви маєте чітке уявлення про те, що ми робимо, за що Ви платите та в якому розмірі. В якості приємного бонусу - 3D візуалізація Вашого будинку в ПОДАРУНОК!

2. Ви отримуєте 100% ексклюзивний проект будинку.

Ви зможете отримати проект будинку, який не має аналогів та повністю відповідає Вашій картинці. Ситуація, коли десь сподобалася гарна мансарда, десь вдалий план приміщень, десь план з гаражем під одним дахом, - далеко не рідкість. Але далеко не завжди популярні архітектурні ідеї, взяті з різних проектів, органічно поєднуються між собою. Наша команда архітектурного бюро професійно реалізує всі Ваші побажання, а також зробить Ваш будинок унікальним.

3. Ви побудуєте надійний будинок.

При розробці індивідуального проекту ми завжди враховуємо важливі моменти. Наприклад, особливість Вашої земельної ділянки, геологію (структуру та несучу здатність ґрунтів) та геодезію (складність рельєфу на ділянці). Застосовуючи досвід наших сертифікованих фахівців та норми ДБН, ми завжди готові дати Вам ділову пораду та застерегти від помилок у будівництві будівлі. Для нас важливо гарантувати Вам надійність будівлі.

4. Ви отримуєте Вашу зону комфорту в будинку.

У процесі індивідуального проектування ми впроваджуємо всі Ваші ідеї відносно плану приміщень, розміру кімнат та їх функціонального розташування в плані, природного освітлення, а також враховуємо орієнтацію будинку на ділянці будівництва відповідно до сторін світу.

5. Ви економите кошти на будівництво та експлуатацію будівлі.

Команда Qproject рекомендує в проектах використовувати сучасні матеріали, що зробить Ваш будинок енергозберігаючим. Ви зможете заощадити значну суму при будівництві, застосовуючи більш економічні, але не менш надійні матеріали.

Вартість індивідуального проектування:

Архітектурний розділ 150 грн./м2
Архітектурний + Конструктивний розділ 300 грн./м2
Архітектурний + Конструктивний + Інженерний розділ 420 грн./м2


Як ми працюємо?

  1. Складання технічного завдання
  2. Укладення договору і передоплата (50% від вартості проекту)
  3. Розробка архітектурної частини проекту (концепція, планування, екстер'єр)
  4. Затвердження архітектурної частини проекту з клієнтом
  5. Розробка інших розділів проекту
  6. Передача проекту, оплату 50% і підписання акту виконаних робіт


Замовивши послугу індивідуального проектування від Qproject, можете бути впевнені в тому, що кожна деталь Вашого майбутнього житла буде продумана для максимального комфорту. Це спосіб втілити свою мрію, керуючись особистими побажаннями, при цьому, користуючись досвідом справжніх професіоналів. Замовте проект прямо зараз і Ви будете переповнені почуттям гордості та щастя за СВОЄ ТВОРІННЯ!