Статті

Автономна каналізація в приватному будинку
24.06.2018
Автономна каналізація в приватному будинку

Вибираючи життя в приватному будинку, відразу слід продумати, як облаштувати життя за містом всіма благами. Про те, які бувають види автономних систем каналізації, їх ключові особливості (переваги та недоліки), на що звернути увагу при ухваленні рішення - розкрито докладно в цій статті.  Впевнені, що ця інформація допоможе Вам зробити правильний вибір.


Побудувати будинок або купити готовий
02.05.2018
Побудувати будинок або купити готовий

Як тільки Ви прийняли рішення про життя у власному будинку, виникає найважливіше питання - побудувати будинок або купити готовий? Чому покупка готового будинку - це як купити «кота в мішку», які невидимі підводні камені можуть нагадати про себе через рік, два, десять? Чому ми рекомендуємо самостійно будувати будинок - як це економить Ваші кошти, забезпечує надійність будови, не дивлячись на витрати часу? Про це та багато інше Ви зможете прочитати в цій статті.

Які документи необхідні для будівництва будинку
15.04.2018
Які документи необхідні для будівництва будинку

У чому суттєва відмінність в процедурі отримання дозволу на будівництво, а також введення в експлуатацію будинків до 300 кв.м або понад 300 кв.м? Як уникнути бюрократичної тяганини в потрібних інстанціях, заощадити свій час та гроші? У статті ми описали для Вас покрокову інструкцію, яка допоможе Вам вирішити ці питання швидко та легко, маючи готовий проект на руках.
Гідроізоляція та утеплення скатних дахів
06.04.2018
Гідроізоляція та утеплення скатних дахів

Як відомо, дах приватного будинку - одне із найбільш вразливих місць в будинку. У статті ми розкрили для Вас, як правильно утеплити дах та якими властивостями повинен володіти утеплювач? Що таке пароізоляція та гідроізоляція? Також зазначили найбільш поширені матеріали для кожного шару та показали правильну конструкцію складу скатного даху.Як контролювати будівництво приватного будинку
18.03.2018
Як контролювати будівництво приватного будинку

Робочий проект будинку можна отримати, вибравши надійну компанію проектувальників потрібної кваліфікації. Далі виникає питання, як проста людина може проконтролювати якість будівельних робіт за проектом, не бувши професіоналом в цій області? У цій статті ми позначили для Вас основні етапи будівництва будинку та рекомендації по тому, як можна здійснити особистий контроль? Дотримуючись наших порад, Ви зможете захистити себе від непорядних підрядників.

Як правильно утеплити мансарду
25.02.2018
Як правильно утеплити мансарду

При виборі будинку з мансардою, важливо завчасно подумати про те, як мансардний поверх в будинку зробити придатним для життя цілий рік? Правильний вибір матеріалу утеплювача мансарди допоможе Вам уникнути тепловтрат в майбутньому, а також істотно скоротити витрати на опалення будинку. У статті ми виділили основні види матеріалів, проаналізували їх плюси та мінуси. Ознайомившись з інформацією, Ви зможете прийняти зважене рішення!


Який повинен бути цоколь будинку: основні види та їх особливості
12.02.2018
Який повинен бути цоколь будинку: основні види та їх особливості

Напевно Ви вже неодноразово чули, що в будинку повинен бути цоколь. Навіщо потрібен цоколь? Які матеріали краще вибрати для будівництва цокольної частини? Три варіанти побудови цоколя з точки зору його функціонального призначення. Рекомендуємо Вам прочитати коротку статтю, яка простою мовою надасть відповіді на всі питання. Впевнені, що після прочитання цієї статті, Ви зможете переконатися в корисності зведення цоколя у своєму будинку.


З якого матеріалу краще будувати будинок для постійного проживання
31.01.2018
З якого матеріалу краще будувати будинок для постійного проживання

З нашого досвіду клієнти завжди ставлять це питання. Природне бажання кожного - знайти золоту середину між властивостями матеріалу та бюджетною складовою? Будинок будується на століття та дуже важливо розуміти, чим не варто нехтувати при виборі матеріалу. Який він сучасний ринок будматеріалів, що потрібно знати про кожен вид матеріалів? Ця стаття допоможе Вам визначити свої критерії вибору матеріалу.


Дізнайтеся більше про сучасні будинки
05.06.2016
Дізнайтеся більше про сучасні будинки

На сьогодні, все більше тих, які бажають стати власниками сучасних будинків та бути в тренді нерухомості. Парадоксально, але кожен бачить сучасний будинок по-своєму. Грамотно спроектований сучасний будинок - це не просто місце для дачного сезону, а відчуття затишку, практичності та надійності будови в будь-який час року. Ми описали в статті, які можуть бути сучасні будинки (архітектурні стилі, планування та інші елементи)? Пару хвилин Вашої уваги та Ви чіткіше побачите свій будинок.


Що треба знати про мансарду: плюси та мінуси
29.05.2016
Що треба знати про мансарду: плюси та мінуси

Про те, що таке будинки з мансардою? Чому такі будинки користуються особливою популярністю? На що потрібно звернути увагу при такому виборі? Пропонуємо Вам вивчити та проаналізувати більш детально будинки з мансардою з 2-х сторін: явні переваги та ложка «дьогтю». Як завжди, у медалі дві сторони. Після прочитання цієї статті, Ви зможете зробити проект Вашого будинку з мансардою ідеальним для життя (поєднання Ваших побажань та професіоналізму компанії проектувальників).


На що звернути увагу при виборі готового проекту
16.05.2016
На що звернути увагу при виборі готового проекту

Переглядаючи тисячі готових проектів на різних сайтах та вибираючи будинок своєї мрії серед цього різноманіття, як не розгубитися? Іншими словами, як не упустити тонкощі та не помилитися у виборі? На які питання варто собі щиро відповісти перш, ніж приймати фінальне рішення? У цій статті ми створили путівник важливих аспектів, на які хотіли б звернути Вашу увагу. Це допоможе Вам максимально наблизитися до покупки ідеального проекту будинку.


Вибираємо оптимальну площу будинку
15.05.2016
Вибираємо оптимальну площу будинку

Існує думка, чим більший за площею будинок - тим краще. Давайте разом розберемося - чи так це насправді? Чому люди готові викинути велику суму грошей на будівництво будинку та його подальшу експлуатацію, а в результаті отримати багато порожніх та непридатних для життя приміщень? Пропонуємо Вам пробігтися очима по статті та побачити для себе особливості планування будинків до 100, 150 і 200 кв.м. Ви самі прийдете до висновку, на скільки представлення Вашого способу життя в будинку безпосередньо впливає на вибір оптимальної площі.

Головні аргументи на користь вибору будинку з гаражем
17.04.2014
Головні аргументи на користь вибору будинку з гаражем

Для тих, хто поки не розглядає або ще сумнівається, чи варто будувати будинок з гаражем, - рекомендуємо прочитати статтю та ознайомитися з явними перевагами такого рішення. Ви знайдете для себе відповіді на питання, чому проект будинку з гаражем - це перш за все раціональний підхід в будівництві та більш того практичне рішення для повсякденного життя? Пропонуємо Вам самостійно зважити всі «ЗА» на користь такого вибору вже зараз.