Індивідуальний проект

Проектування індивідуального будинку зображенняВам знайоме відчуття, коли щось дуже сильно подобається, але, все одно, виникає бажання поліпшити деякі деталі? Наприклад, Ви в захваті від останньої моделі BMW п'ятої серії, але старі форми фар здавалися Вам куди привабливіші в плані дизайну. Або Ви регулярно відвідуєте певний ресторан, замовляєте свою улюблену страву, але раз по раз просите додати спецій та виключити пару інгредієнтів. Це цілком природно, адже у Вас є особиста думка, звичні рамки та Ви не повинні терпіти різного роду незручності. Особливо, якщо справа стосується принципово важливих речей. Іноді, доцільніше замовити індивідуальний проект будинку, ніж "перекроювати" вже наявний.

Розглянемо досить поширену ситуацію. Після довгих пошуків, обговорень та нарад, сім'я приходить до консенсусу та вибирає варіант, відповідний загальним побажанням. А потім починаються сумніви. Начебто все так, але дитяча могла б бути світліше, кухню непогано б розширити, а ідея з гаражем під спільним дахом, що придивилася на якомусь із зображень, тепер представляється на рідкість вигідною в усіх відношеннях. Остаточний вибір тимчасово "ставиться на паузу", вірним помічником на найближчі 2-3 тижні стає Google, а постійним запитом: "індивідуальний житловий будинок проекти".

Найчастіше, вихід з положення знаходиться шляхом внесення коригувань в готову роботу, яка здавалася клієнтам найбільш вдалою. Міркування в даному випадку звучать приблизно так: "Зупинимося на цьому, тільки давайте дещо доповнимо. Так буде простіше і швидше, ніж робити з нуля". Безумовно, коли корективи незначні та обмежуються видозміною віконних та дверних прорізів, невеликим переплануванням або прибудовою навісу для авто - є сенс піти шляхом найменшого опору та отримати свій проект індивідуального житлового будинку в ідеальному вигляді, без особливих зусиль.

Якщо ж Ви плануєте змінювати габарити, додавати поверх, робити масштабне перепланування з переміщенням несучих стін або вносити будь-які інші зміни, які умовно зараховують до глобальних, - кілька разів подумайте. Можливо, кращим виходом буде замовити проектування будинку індивідуально. Судіть самі: за кожне доповнення Вам доведеться платити окремо і, чим більше подібних доповнень - тим вище ціна. В окремих випадках, після внесення численних коригувань в уже готові розробки, кінцева ціна навіть перевищувала вартість замовлення, зробленого під персональні параметри. Крім того, не слід забувати, що існує цілий ряд робіт, які неможливо виконати, не торкнувшись суміжних ділянок. Одне тягне за собою інше.

Проектування індивідуального будинку має значний список переваг. По-перше, виходить на сто відсотків те, що Ви хочете, починаючи з фасаду і закінчуючи найдрібнішими деталями внутрішнього планування. Ніяких компромісів. Виключно те, що Ви вважаєте за найкраще. По-друге, жити в унікальному авторському котеджі "з душею" - мрія багатьох. Ви ж отримуєте реальний шанс здійснити свою власну. По-третє, типові розробки розраховані на усереднені показники грунту. При замовленні індивідуального будинку під конкретну ділянку, тип фундаменту підбирається з урахуванням діючих навантажень та геологічних умов. Додаткова гарантія від виникнення неприємних сюрпризів у вигляді незапланованої усадки та перекосу будинку. По-четверте, Ви отримуєте оптимальні рішення інженерних мереж конкретно для Вашої оселі. Водопостачання й каналізація, опалення та вентиляція, а також електротехнічні рішення, що забезпечують життєдіяльність будови, будуть спроектовані максимально раціонально та безпечно. Більш того, створювати щось нове, працюючи з командою професіоналів, - це не тільки корисний та цікавий досвід, але й справжнє задоволення, адже в кінцевому результаті Ви отримаєте індивідуальний проект котеджу, який буде повністю відповідати навіть найсміливішим очікуванням.

Ціна: від 150 грн./м2