Головні аргументи на користь вибору будинку з гаражем

Будинок з гаражем як сучасний тренд в нерухомості.


Проект будинку з гаражем Q9 фотоВи коли-небудь звертали увагу на те, які будинки в американців? Як правило, це одно-двоповерхові котеджі, з обов'язковою зеленою галявиною та милою поштовою скринькою на дерев'яній опорі. Але нас зараз цікавить місце проживання автомобілів. Наявність авто в сучасній сім'ї - це вже норма ніж виняток. В усіх фільмах, серіалах про щасливе життя елітного передмістя, у всюдисущій рекламі, будинок та гараж представлені як єдине ціле. Таке архітектурне рішення знаходить все більший відгук і серед наших співвітчизників. Що не дивно. Проекти будинків та котеджів з гаражем мають ряд беззаперечних переваг, про які ми зараз коротко Вам розповімо.

Чому вибір котеджу з гаражем має свої явні переваги?


Почнемо з головного: зручність. В епоху сучасних технологій у нас з'явилася можливість звести контакти із зовнішнім світом до мінімуму. На вулиці може бути злива, арктичний холод або тропічна спека, але Ви цього практично не відчуєте. Зібравшись на роботу та випивши чашку ранкової кави, Ви спокійно потрапляєте в гараж, прямо зі свого будинку, безумовно, якщо дана опція передбачена плануванням приватного будинку. Всілякі підземні паркінги офісів та торгових центрів продовжать розпочате, а саме - позбавлять від впливу погодних умов. Тільки уявіть: Вам не потрібно боротися з поривами вітру, мокнути під дощем або шльопати по калюжах, добираючись до свого автомобіля. Всього одні міжкімнатні двері відокремлює Ваш будинок від гаража.

Ще одна приємна особливість проектів одноповерхових будинків з гаражем - це економія. Витрачати гроші завжди легко. Набагато складніше їх заробити, зберегти та примножити. Нехай ми не розповімо зараз про способи, як заробити та примножити Ваш капітал, але порадимо, як можна його зберегти. Для такого котеджу не потрібен окремий проект гаража, не потрібен ще один фундамент, перекриття з дахом та й деякі стіни будинку, за сумісництвом, є стінами гаража - суцільна фінансова вигода. До того ж, економія при будівництві приватного будинку ще нікому не нашкодила, скоріше навпаки приємно Вас порадує.

Фасад будинку з гаражем фотоСправжні автолюбителі гідно оцінять ще одну перевагу проекту будинку з гаражем. Ваша улюблена машина завжди буде поруч з Вами. Практично як повноправний член сім'ї, зі своєю окремою кімнатою. За таких умов, Ви можете не хвилюватися про збереження автомобіля. У будь-який час дня та ночі, Ви зможете переконатися, що Ваша "ластівка" вдячна та щаслива, перебуваючи в теплому облаштованому гаражі. До речі, тут же Ви зможете організувати невелику майстерню або сховище для непотрібних речей.

І пам'ятайте про те, що віддаючи перевагу плануванню будинку з гаражем, Ви приймаєте ще одне правильне рішення в плані раціонального підходу до будівництва. Проекти невеликих двоповерхових будинків з гаражем займають значно менше площі ділянки ніж дві окремих будови.

Вибирайте будинок з гаражем в каталозі Qproject. Ми намагалися відмітити для Вас основні аргументи «ЗА» вибір будинку з гаражем. Як завжди, у кожного своя точка зору та фінальне рішення за Вами.


Повернутися до списку