Що треба знати про мансарду: плюси та мінуси

Будинки з мансардою - сучасний тренд заміської нерухомості.

Дивлячись на проекти сучасних котеджів, відразу помічаєш те, що деякі із них здаються значно більше та цілком претендують на те, щоб перейти в розділ двоповерхових. Точно так само і деякі двоповерхові виглядають зовсім як триповерхові. Ні, це не оптична ілюзія і не хитрощі проектувальників. Швидше за все, перед Вами готові проекти одноповерхових або двоповерхових будинків з мансардою. По суті, мансарду можна вважати повноцінним поверхом, але грамотно спроектована та облаштована - вона візьме на себе функції декількох житлових приміщень.

Будинки з мансардою - явні переваги такого вибору.


Практично кожен другий із реалізованих проектів заміських будівель - це проект котеджу з мансардою:

Проект будинку з мансардою Q7 фото1. Планування такого будинку передбачає, що нагорі розташовуються затишні кімнати: спальня, дитяча або зона відпочинку для всієї родини. Тільки уявіть: ліс, чисте повітря, спів птахів, затишний котедж та приголомшивої ​​краси нічне зоряне небо. Не зважаючи на те, що мансардні вікна значно менше стандартних, вони пропускають набагато більше світла, наповнюючи приміщення одночасно свіжістю та теплом. Наші клієнти в один голос твердять, що по-справжньому виспатися та повноцінно відпочити можна тільки, вдихаючи свіже повітря.

2. Якщо Ви хочете збільшити простір свого будинку, при цьому, не оплачуючи повноцінне будівництво цілого поверху, зверніть увагу на проекти будинків з мансардою. По-перше, Ви отримаєте додаткові житлові кімнати та, по-друге, при дотриманні правильної технології - зменшите втрати тепла, що здійснюються через покрівлю.

3. Крім того, всі проекти приватних котеджів з мансардою виглядають особливо естетично та привабливо, що є важливим фактором, якщо Ви прагнете до того, щоб Ваш будинок викликав заслужене захоплення в оточуючих.

Ложка «дьогтю» при виборі будинку з мансардою.


У мансарди є і свої мінуси, про які Ви повинні бути проінформовані, перш ніж прийняти остаточне рішення:

Облаштування мансардного поверху фото1. У будинку з мансардою висота аттикової стінки та кут нахилу покрівлі відіграють ключову роль. Наявність стіни, висотою менше 1-го метра, істотно погіршує комфортне облаштування мансарди та її експлуатацію.

2. Для правильного облаштування мансардного приміщення будинку необхідно використовувати тільки якісні тепло- та гідроізоляційні матеріали. Вікна Вам теж знадобляться спеціальні. Все це передбачає додаткові витрати.

3. Через особливості розташування мансарді властиво перегріватися в літню пору та переохолоджуватися в зимовий. Тому, до вибору матеріалів необхідно підходити з особливою педантичністю.

Наші фахівці завжди враховують всі перераховані вище нюанси, так що, Ви можете бути впевнені у високій якості та надійності Вашого майбутнього житла.

Вибираючи готові проекти котеджів з мансардою від компанії Qproject, все, про що Вам варто задуматися - це лише власні можливості та переваги. Ми працюємо, щоб Ви могли спокійно вибрати потрібний будинок, не переживаючи про те, яка для нього знадобиться глибина фундаменту, чи достатньо надійні несучі конструкції або які матеріали більше підійдуть для стін. Все, що стосується проектної частини, функціональності планування, професійного підбору будівельних матеріалів та їх розрахунків - ми взяли на себе. Ви отримуєте ексклюзивні, економічні в подальшій експлуатації та сучасні рішення.


Повернутися до списку